Sprendimai pagal kliento poreikius

UAB „Woodworking industry solutions“ yra patikimas partneris, kai kalbama apie naujas medienos pjovimo linijas, komplektuojančius įrengimus bei inovatyvias technologijas.

Mes ne vienerius metus aprūpiname savo klientus medienos apdirbimo įrenginiais bei inovatyvių gamintojų sukurtomis technologijomis.

Šiuolaikinių medienos apdirbimo įrengimų, lentpjūvės technologijų ir individualių sprendimų pasirinkimas yra toks pat platus, kaip ir platus patarimų ir paslaugų asortimentas. Tai yra Jūsų sprendimas, ar norite modernizuoti tik dalį savo gamyklos įrangos, ar tik pakeisti medienos pjovimo stakles, metalo detekciją, žaliavos ir gatavos produkcijos rūšiavimo sistemas bei gal būt kitas lentpjūvės technologijas, ar įsigyt visiškai naują modernią, didelių pajėgumų lentpjūvę. Nesvarbu ką Jūs pasirinksite, UAB „Woodworking industry solutions“ Jums suteiks aukštos kokybės ir ekonomiškas, profesionaliai sukonfigūruotas sistemas bei mechanizmus. Mielai Jums patarsime dėl naujos, bei geros naudotos lentpjūvės įrangos, mechanizmų ar technologijos.

Jūsų Norai

Jeigu Jūsų įmonė nori prisitaikyti prie greitai besikeičiančių rinkos pokyčių orientuotų į ateitį, mes pasiūlysime ne tik aukštos kokybės medienos apdirbimo stakles ir lentpjūvės technologijas, bet ir suteiksime Jums esminius rinkos pranašumus, visa tai yra dėka ilgametės patirties ir profesionalaus UAB „Woodworking industry solutions“ darbo požiūrio. Leiskite mums pasiūlyti išsamią konsultaciją – susisiekite su mumis!

susisiekite su mumis

Klauskite apie mus ir mūsų

paslaugas:

 

Adresas

Taikos pr. 141, LT-51132, Kaunas, Lietuva

El. paštas